Экономический лицей Киев, Украина

Головна

Політико-правовий коледж
Політико-правовий коледж

підготовка сучасних фахівців з
права, економіки та політики

Заочне відділення
Заочне відділення
набір на І-ІІ курси заочної
форми навчання

Економiко-правовий лiцей
Економiко-правовий лiцей

юридичний, економічний, мовний
та загальнорозвиваючий, блоки

Групи дошкільної освіти
Групи дошкільної освіти
початковий етап системи
ступеневої освіти «АЛСКО»

______________________________________________________

10/08/2021


05/08/2021

Опубліковано списки абітурієнтів, що рекомендовані для вступу до коледжу
на 2021-2022 навчальний рік зі спеціальності 081 "Право"
на основі базової та повної загальної середньої освіти

29/03/2021    Увага учнів 9-11 класів!
12/10/2020     Увага студентів коледжу!

   В зв'язку із погіршенням ситуації щодо захворюванності на Covid-19, та враховуючи рекомендації МОН України №1/9-576 від 12.10.2020 року та МОЗ України, відповідно до рішення Педагогічної ради та наказу директора коледжу із 12 жовтня 2020 року тимчасово навчальний процес на всіх курсах переведено у режим он-лайн засобами дистанційного зв'язку за розкладом та графіком, встановленими до введення дистанційної форми. Більш детальну інформацію викладено у групові чати в мессенджер Viber.
     №1/9-626 від 13.11.2020 р.


29/07/2020        Шановні вступники на основі базової загальної середньої освіти

  Враховуючи особливості проведення вступної кампанії 2020 року, зумовлені реалізацією заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, вступ на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі БЗСО за контрактною формою продовжено.
   Прийом заяв та документів вступників додатково буде здійснюватися 3 1 серпня 2020 року до 18.00 22 серпня 2020 року.


29/07/2020               Шановні вступники коледжу "АЛСКО"!                                                      

  На сайті коледжу опубліковано список рекомендованих вступників ОПР "фаховий молодший бакалавр, денна форма навчання, спеціальності 081 "Право", освітня програма "Право" (на основі базової загальної середньої освіти). Детальніше...

_________________________________

12/03/2020          Увага студентів коледжу, учнів ліцею, слухачів закладів дошкільної освіти!

  Із 12 березня 2020 до 11 травня 2020 року у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до середини травня (згідно Постанови КМУ від 11.03.2020 р. №211,  розпорядження Київської міської ради від 11.03.2020 р. №427рішення Міністерства освіти і науки Українинаказу МОН від 12.03.2020 р. №392 та наказу Департаменту освіти і науки КМДА від 11.03.2020 №56). Детальніше за посиланням... 
  Згідно вказаних рішень тимчасово обмежується освітній процес та запроваджується дистанційне навчання в закладах загальної середньої та вищої освіти всіх форм власності; у мистецьких, спортивних школах, у дитячих садочках міста.
  Просимо всіх максимально обмежити відвідування заходів із великим скупченням людей та дотримуватися посиленого санітарно-гігієнічного режиму вдома, на роботі та у громадських місцях.
  Основний телефон для дистанційної комунікації з адміністрацією коледжу на період загальнодержавного карантину: 067-505-83-40. Детальніше за посиланням...
___________________________________________________________________

Слово директора коледжу

Наталія Оніщенко

Я вдячна Вам за вибір саме нашого навчального закладу.

Політико-правовий коледж «АЛСКО» - це, насамперед, безперервна гуманітарна та юридична освіта, це підвищений рівень підготовки в галузі правоохоронної і судово-правової діяльності. Ми прагнемо створити таку «модель» фахівця, яка визнавалася б усіма роботодавцями, роблячи особливий акцент на спеціальних та професійно-орієнтованих дисциплінах.

Наші навчальні програми засновані на досягненнях вітчизняної та зарубіжної систем вищої освіти. Ми багато років співпрацюємо з Київським університетом права НАН України, Академією адвокатури, Національною академією МВС України, Національним університетом імені Тараса Шевченка тощо, які забезпечує нашим випускникам принцип безперервності навчання.

Якісну базову вищу освіту гарантують доктори та кандидати наук, професори та доценти, практики, викладачі старшої і вищої кваліфікаційної категорій.

Очолює коледж - Почесний директор Наталія Оніщенко, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України, Відмінник освіти України, лауреат багатьох державних та галузевих премій за наукову, інноваційну та освітню діяльність, автор 4-х монографій та розділів у 40 колективних монографіях, підручниках, навчальних посібниках, завідувач відділу теорії держави і права та  керівник Центру правових досліджень гендерної політики при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.

Детальніше >>

На наступний навчальний рік ми анонсуємо створення на базі коледжу «Школи Ораторської Майстерності», де студенти системно і комплексно опанують навички з  риторики, акторській майстерності і техніки мови, психології спілкування, ефективної комунікації та ейдетики (розвитку пам'яті).

Хочу сьогодні наголосити, що розпочато прийом документів, проведення співбесід та запис на підготовчі курси на новий 2021/2022 навчальний рік за всіма структурами багаторівневої освіти нашого навчального закладу:

Запрошуємо абітурієнтів на безоплатні підготовчі курси для вступу до коледжу у 2021 році

Розпочато запис на підготовчо-консультативні курси для учнів 9-11 класів, що бажають у 2021 році вступити на навчання до коледжу зі спеціальності 081 «Право», за денною та заочною формами. Початок підготовчих занять - 07 квітня 2021 року о 17.00 (із дотримання всіх затверджених санітарних та протиепідеміологічних заходів). Курси розраховано для тих, хто вже визначився із майбутньою...
Детальніше...

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Проведенно захист дипломних проєктів студентів випускного курсу з дисципліни "Теорія держави і права" професором Н. Оніщенко. Захист проводився за допомогою он-лайн платформи Zoom.
Понеділок, 25 травня 2020 року

Детальніше...

Поздоровлення директора коледжу професора Наталії Оніщенко з Новим Роком та Різдвом Христовим
П'ятниця, 29 грудня 2019

Детальніше...

Інтерв'ю директора коледжу Н.Оніщенко інтернет-виданню "РБК-Україна"
Субота, 07 грудня 2016
Детальніше...

Інтерв'ю директора коледжу Н.Оніщенко інтернет-виданню "112 UA"
Субота, 07 грудня 2016
Детальніше...

Студенти коледжу взяли участь у засідання круглого столу за темою: «Самоврядування – від студентського до місцевого управління в умовах інтеграційних перетворень»
Субота, 05 грудня 2015
Детальніше...

Зустріч директора коледжу Н.Оніщенко із професорами Гданського Університуту (Польща)
П'ятниця, 05 грудня 2014
Детальніше...

Всі новини

НАШІ ПАРТНЕРИ

Київський університет права Національної Академії Наук України Київський університет права Національної Академії Наук України
Київський університет права Національної Академії Наук України Юридичний факультет Київського Національного університету імені Тараса Шевченка
Київський університет права Національної Академії Наук України Навчально-науковий інститут права та психології Національної академії внутрішніх справ
Київський університет права Національної Академії Наук України Академія адвокатури України
Київський університет права Національної Академії Наук України Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"

Київський університет права Національної Академії Наук України Комплексна система захисту інформації (КСЗІ) від НДІ прикладних інформаційних технологій

Всі партнери

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>