Экономический лицей Киев, Украина

Головна

Політико-правовий коледж
Політико-правовий коледж

підготовка сучасних фахівців з
права, економіки та політики

Заочне відділення
Заочне відділення
набір на І-ІІ курси заочної
форми навчання

Економiко-правовий лiцей
Економiко-правовий лiцей

юридичний, економічний, мовний
та загальнорозвиваючий, блоки

Групи дошкільної освіти
Групи дошкільної освіти
початковий етап системи
ступеневої освіти «АЛСКО»

______________________________________________________

30/12/202128/10/2021

   УВАГА студентів та викладачів коледжу!
  Із 28 жовтня 2021 року коледж підключено до ліцензованої системи перевірки на наявність/відсутність плагіату у письмових роботах студентів (курсові роботи та дипломні проєкти) - StrikePlagiarism.com, що рекомендовано МОН України для використання закладами освіти. Просимо врахувати студентів дану інформацію при написанні робіт.  Детальніше...

27/09/2021

УВАГА студентів та викладачів коледжу!
Коледж тимчасово переводить з 28 вересня 2021 року
навчальний процес онлайн дистанційними засобами зв'зку.

  Відповідно до наказу директора коледжу №65/СТ від 27.09.2021 року "Про організацію освітнього процесу в Політико-правовому коледжі "АЛСКО" під час "жовтого" рівня епідемічної небезпеки розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, на виконання Постанови КМУ№1236 від 09.12.2020 р. "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на территорії України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (із змінами), Постанови Головного санітарного лікаря України МОЗ України від 06.09.2021р.  №10, та з урахуванням протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 р., та на підставі рішення Педради коледжу від 27.09.20221 р., тимчасово, із 28 вересня до 10 жовтня 2021 року, навчальний процес в коледжі для 1-4-х курсів денної форми переведено у режим онлайн засобами дистанційного зв'язку за діючим розкладом.
  Більш детальна інформація за тел. коледжу 483-69-68, 067-505-83-40, та в чаті студентських груп у Viber та Telegramm.
 

10/08/2021


05/08/2021

Опубліковано списки абітурієнтів, що рекомендовані для вступу до коледжу
на 2021-2022 навчальний рік зі спеціальності 081 "Право"
на основі базової та повної загальної середньої освіти

29/03/2021    Увага учнів 9-11 класів!
___________________________________________________________________


Слово директора коледжу

Наталія Оніщенко

Я вдячна Вам за вибір саме нашого навчального закладу.

Політико-правовий коледж «АЛСКО» - це, насамперед, безперервна гуманітарна та юридична освіта, це підвищений рівень підготовки в галузі правоохоронної і судово-правової діяльності. Ми прагнемо створити таку «модель» фахівця, яка визнавалася б усіма роботодавцями, роблячи особливий акцент на спеціальних та професійно-орієнтованих дисциплінах.

Наші навчальні програми засновані на досягненнях вітчизняної та зарубіжної систем вищої освіти. Ми багато років співпрацюємо з Київським університетом права НАН України, Академією адвокатури, Національною академією МВС України, Національним університетом імені Тараса Шевченка тощо, які забезпечує нашим випускникам принцип безперервності навчання.

Якісну базову вищу освіту гарантують доктори та кандидати наук, професори та доценти, практики, викладачі старшої і вищої кваліфікаційної категорій.

Очолює коледж - Почесний директор Наталія Оніщенко, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України, Відмінник освіти України, лауреат багатьох державних та галузевих премій за наукову, інноваційну та освітню діяльність, автор 4-х монографій та розділів у 40 колективних монографіях, підручниках, навчальних посібниках, завідувач відділу теорії держави і права та  керівник Центру правових досліджень гендерної політики при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.

Детальніше >>

На наступний навчальний рік ми анонсуємо створення на базі коледжу «Школи Ораторської Майстерності», де студенти системно і комплексно опанують навички з  риторики, акторській майстерності і техніки мови, психології спілкування, ефективної комунікації та ейдетики (розвитку пам'яті).

Хочу сьогодні наголосити, що розпочато прийом документів, проведення співбесід та запис на підготовчі курси на новий 2021/2022 навчальний рік за всіма структурами багаторівневої освіти нашого навчального закладу:

Запрошуємо абітурієнтів на безоплатні підготовчі курси для вступу до коледжу у 2021 році

Розпочато запис на підготовчо-консультативні курси для учнів 9-11 класів, що бажають у 2022 році вступити на навчання до коледжу зі спеціальності 081 «Право», за денною та заочною формами. Початок підготовчих занять - 16 лютого 2022 року о 16.30 (із дотримання всіх затверджених санітарних та протиепідеміологічних заходів). Курси розраховано для тих, хто вже визначився із майбутньою...
Детальніше...

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Проведенно захист дипломних проєктів студентів випускного курсу з дисципліни "Теорія держави і права" професором Н. Оніщенко. Захист проводився за допомогою он-лайн платформи Zoom.
Понеділок, 25 травня 2020 року

Детальніше...

Поздоровлення директора коледжу професора Наталії Оніщенко з Новим Роком та Різдвом Христовим
П'ятниця, 29 грудня 2019

Детальніше...

Інтерв'ю директора коледжу Н.Оніщенко інтернет-виданню "РБК-Україна"
Субота, 07 грудня 2016
Детальніше...

Інтерв'ю директора коледжу Н.Оніщенко інтернет-виданню "112 UA"
Субота, 07 грудня 2016
Детальніше...

Студенти коледжу взяли участь у засідання круглого столу за темою: «Самоврядування – від студентського до місцевого управління в умовах інтеграційних перетворень»
Субота, 05 грудня 2015
Детальніше...

Зустріч директора коледжу Н.Оніщенко із професорами Гданського Університуту (Польща)
П'ятниця, 05 грудня 2014
Детальніше...

Всі новини

НАШІ ПАРТНЕРИ

Київський університет права Національної Академії Наук України Київський університет права Національної Академії Наук України
Київський університет права Національної Академії Наук України Юридичний факультет Київського Національного університету імені Тараса Шевченка
Київський університет права Національної Академії Наук України Навчально-науковий інститут права та психології Національної академії внутрішніх справ
Київський університет права Національної Академії Наук України Академія адвокатури України
Київський університет права Національної Академії Наук України Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"

Київський університет права Національної Академії Наук України Комплексна система захисту інформації (КСЗІ) від НДІ прикладних інформаційних технологій

Освіта в Україні

Всі партнери

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>