Заочне відділення
На базі повної загальної середньої освіти (11 класів, диплом кваліфікованого робітника, диплом молодшого спеціаліста, бакалавра тощо) набір на І курс заочної форми навчання за спеціальністю: 081«ПРАВО» напряму 08 «ПРАВО».
Спеціалізації:
- Юрист-економіст (господарсько-правова). Спеціаліст з правового регулювання відносин в сфері бізнесу, в підприємницькій та господарській діяльності;
- Юрист-правозахисник (кримінально-правова). Спеціаліст з захисту прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у кримінально-правових відносинах.
Строк навчання – 2-3 роки.
Навчання проводиться у форматі вихідного дня.
Графік проведення занять:
- установча або екзаменаційна сесія: 4-и тижні у вихідні дні;
- міжсесійні консультативні заняття: 8-м тижнів (написання контрольних та курсових робіт, консультативна, бібліотечна та самостійна робота студентів).
1-й тиждень | Субота-Неділя | Установча (або екзаменаційна) сесія, аудиторні заняття. |
2-й тиждень | Субота-Неділя | |
3-й тиждень | Субота-Неділя | |
4-й тиждень | Субота-Неділя | |
5-12-й тижні | Написання контрольних та курсових робіт, консультативна, бібліотечна та самостійна робота |
Зарахування на заочну форму навчання за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії) не нижче встановленого рівня (100 балів).
Особи, що вступають на перший курс навчання подають два сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (за власним бажанням - оригінал або завірену копію):
- перший - з української мови і літератури;
- другий - з історії України.
Зарахування на І курс заочної форми навчання (на базі повної загальної середньої освти) дійснюється лише за конкурсом сертифікатів ЗНО.
Виключення складають:
Для випускників інших навчальних закладів споріднених напрямів (спеціальностей), які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника або молодшого спеціаліста можливий вступ на заочну форму навчання за інтегрованим (скороченим) навчальним планом без надання сертифікатів ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти).
Перелік документів для вступу:
- заява;
- документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень), за особистим вибором оригінал або його завірену копію;
- медичну довідку за формою 086-О (оригінал або її завірену копію);
- 6 фотокарток розміром 3 х 4 см.;
- ідентифікаційний код (копія, мати оригінал);
- при вступі на перший курс - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії) не нижче встановленого рівня (124 бали);
- паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), (копія, мати оригінал);
- військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці), (копія, мати оригінал);
* Детальні умови вступу, навчання та оплати викладено у контракті.
* Для абітурієнтів працюють безоплатні підготовчі курси.
Після закінчення випускники коледжу отримують ДЕРЖАВНИЙ ДИПЛОМ ПРО ВИЩУ ОСВІТУ (кваліфікація: юрист-молодший спеціаліст).
З 1998 року коледж «АЛСКО» є співзасновником навчально-наукового комплексу «Вища школа права» при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.
Завдяки тісному співробітництву з комплексом, випускники коледжу мають можливість продовжити своє навчання на ІІІ курсі (денної форми) та ІV курсі (заочної форми) Київського університету права Національної Академії Наук України.
Зарахування до Київського університету права здійснюється за результатами випускних іспитів у коледжі та співбесіди і внутрішнього тестування за фахом, що проводиться згідно умов прийому до університету.