Экономический лицей Киев, Украина

Групи дошкільної освіти

Комплекс дитячих дошкільних навчально-розвиваючих груп «АЛСКО» на базі закладів дошкільної освіти (ЗДО) - є початковим етапом системи ступеневої освіти коледжу «АЛСКО»:

приватний дитячий садокРоль дитячих дошкільних навчально-розвиваючих груп «АЛСКО» полягає в наданні допомоги у становленні особистості дитини, у створенні найкращих умов для фізичного та духовного розвитку, формування стійких якостей особистості, перетворення задатків та здібностей у фундамент майбутньої особистості, стимулювання пізнавальної діяльності вихованців в розгалуженому розвивальному середовищі навчального закладу (мовленнєвому, спортивно-оздоровчому, природничо-трудовому, мистецькому, комунікативно-ігровому) з поширеним, відповідно до державної дошкільної програми, додатковим освітнім компонентом.

дитячий садок АЛСКОПрограма занять включає два основні блоки: загальноосвітній і загальнорозвиваючий з використанням інноваційних авторських програм. Заняття проводяться в ігровій формі з використанням відео -, аудіо -, комп`ютерної техніки, що не призводить до перевтомлення дитини. В нашому дошкільному закладі працюють досвідчені педагоги та вихователі, психологи, викладачі іноземних мов, логопеди, музичні керівники, викладачі фізичної культури, шейпінгу, хореографії, математики, читання малювання тощо.

Особисті абетки, зошити успішності, та "Мій перший підручник" дуже яскраво відображають успіхи Вашої дитини та її активний розвиток.

дитячий садок КиївКожний ранок із теплом і любов’ю Вашу дитину зустрічають турботливі вихователі з їх надійними помічниками. Діти оточені турботою медичної сестри, яка із любов’ю проводить постійний догляд та щоденні фіто-сеанси.

На Ваших дітей очікує смачна, здорова та правильно збалансована їжа. І насамперед,  дітей очікує театральні вистави, свята, тематичні екскурсії та багато іншого.

Дитячі навчально-розвиваючі групи "АЛСКО" працюють 5 днів на тиждень з 7.30 до 19.00.

Передбачено триразове харчування, денний сон, прогулянки і заняття на свіжому повітрі, екскурсії, відвідування вистав тощо. Додаткові послуги масажиста і логопеда, басейн (вибірково в деяких філіях).

Дошкільні навчально-розвиваючі групи «АЛСКО»Дошкільні навчально-розвиваючі групи «АЛСКО» на базі ЗДО – це чарівна сім'я дорослих i малят, яка є джерелом суспільних радощів та відкриттів. Малюки почувають себе справжніми господарями своєї оселі. Тут все для них: майданчики, спортивні площадки, затишний концертний зал, комфортні кімнати для групових занять, багато іграшок та засобів для навчання і розвитку.

В групах є все, що цікавить малюка, збуджує його думку, фантазію, уяву, спонукає відкривати нове, експериментувати, творити.

Проводяться шахові турніри, відкриті заняття для батьків, родинні свята за участі дітей та батьків.

Організовано проведення екскурсій історичними місцями столиці, походи до музеїв та театрів, вивчення національної культури та українських традицій.

Щирість, гостинність, любов до дітей, високий професіоналізм - це ті відмінні якості, які завжди присутні у наших дитячих закладах.

дитячий садок КиївВступаючи до наших дитячих дошкільних навчально-розвиваючих груп Ваші діти в подальшому мають можливість поза конкурсного вступу та продовження навчання у Економіко-правовому ліцеї «АЛСКО».

Наші Філії працюють у ДНЗ: Печерського, Дарницького, Деснянського та Голосіївського районів столиці.

Із задоволенням очікуємо Вас та Вашу дитину до нас у гості.

 * інформація на сайті носить інформаційно-ознайомлювальний характер. Детальніше - в адміністрації позашкільного закладу "АЛСКО".

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>