Экономический лицей Киев, Украина

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування


СТРУКТУРА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ КОЛЕДЖУКерівництво студентського самоврядування
Політико-правового коледжу «АЛСКО»
(станом на 2012-2013 навчальний рік)
(сторінка у стадії оновлення)

Діденко Артем

Президент студентського самоврядування

Діденко Артем – активний, цілеспрямований, наполегливий, взірцевий, енергійний, організований, відповідальний, відкритий та доступний у спілкуванні студент ІІ курсу. За часів навчання в школі, займав посади від старости класу до заступника лідера шкільного самоврядування, а згодом очолив його. Ще на І курсі Політико-правового коледжу «АЛСКО» зайняв перше місце рейтингу серед найуспішніших студентів коледжу 2010-2011 н/р. Вже другий рік поспіль успішно входить в першу п’ятірку студентського рейтингу. Серед студентів коледжу користується авторитетом, а також веде активну участь в громадському, науковому та студентському житті навчального закладу.


Коваль Ганна

Перший заступник Президента
студентського самоврядування

Коваль Ганна – активна, творча та відповідальна студентка ІІ курсу. Ще з шкільних років веде активну громадську роботу. На І курсі займала посаду старости групи, а вже з наступного року призначена першим заступником Президента студентського самоврядування Політико-правового коледжу «АЛСКО».


Комар Антон

Заступник Президента
студентського самоврядування

Комар Антон – активний, відповідальний, енергійний та організований студент ІІ курсу. Зі школи і аж до навчання в коледжі «АЛСКО» – займає керівні посади в самоврядуванні. Ще на І курсі зарекомендувавши себе, як активний та творчий хлопець. Першою громадською посадою в начальному закладі була – президент першого курсу.


Керівники інших органів студентського самоврядування
Політико-правового коледжу «АЛСКО»

Балунов Артем

Наглядова служба
(здійснення нагляду за роботою всіх комітетів)

Балунов Артем – організований, активний, позитивний, цілеспрямований студент ІІ курсу, який цікавиться збиранням різного роду цікавої та корисної інформації.


Матат Андрій

Комітет зовнішньої політики та ЗМІ
Підкомітет – PR – зв’язків з громадськістю

Матат Андрій – активний, організований, відповідальний та цілеспрямований студент ІІ курсу. Засновник та головний редактор газети студентського самоврядування «Інформер».


Іванов Михайло

Комітет закону і порядку

Іванов Михайло – амбітний, вимогливий, відповідальний, організований, цілеспрямований та енергійний студент ІІ курсу, який має спортивну витримку.


Дрига Анастасія

Комітет культури

Дрига Анастасія – талановита, артистична, життєрадісна, позитивна, чуйна, енергійна, весела, людяна та добра студентка ІІ курсу.


Багішова Ліля

Комітет пропаганди здорового способу життя та спорту

Багішова Ліля – трудолюбива, комунікабельна, відповідальна та весела студентка І курсу, яка має звання кандидата у майстри спорту з спортивного самбо.


З будь-яких питань щодо діяльності студентського самоврядування Політико-правового коледжу «АЛСКО» пишіть на е-пошту: alsko-college@ukr.net із темою повідомлення - «Студентське самоврядування».

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>