Экономический лицей Киев, Украина

Економiко-правовий лiцей

Пріоритетним напрямком діяльності Економіко-правового ліцею «АЛСКО» є створення системи послідовного і безперервного навчання, що передбачає проходження учнем усіх ступенів та рівнів підготовки.

Програма навчання в Економіко-правовому Ліцеї (1-11 класи) включає державний загальноосвітній та додаткові компоненти, в тому числі посилений юридичний, економічний, мовний та загальнорозвиваючий блоки. Дисципліни викладаються на якісно новому рівні, з використанням авторських програм, інноваційних розробок та індивідуального підходу до кожного учня.

 • Заняття проходять 5 днів на тиждень, крім суботи та неділі.
 • До послуг учнів відео-, аудіо-, комп`ютерна бібліотека.
 • Працює комп’ютерний клас, басейн, спортивний зал.
 • Для слухачів організовано спортивні секції, фотогурток, театральна студія.
 • Протягом навчального року учні відвідують театри, виставки, планетарій, проводяться екскурсії, музичний лекторій.
 • Постійно проводяться показові відкриті заняття, театралізовані постановки.
 • Забезпечення комплектом підручників та робочих зошитів.

Відмінною особливістю навчального процесу є продумана і професійно обґрунтована збалансованість дисциплін і того обсягу базових та додаткових знань, які отримують випускники ліцею. Набір особистісних якостей та знання, які ліцеїсти розвивають протягом навчання, стають в основу їх майбутнього професійного росту. Також у програмі ліцею провідне місце посідають предмети, що сприяють оволодінню основами національної й світової духовної культури.

ліцей Київ ліцей Київ

У нашому ліцеї впроваджується:

 • профільне диференційоване навчання;
 • перспективні педагогічні технології;
 • програми індивідуального розвитку;
 • тематичні та розвивальні курси з базових дисциплін;
 • діяльність школи профільного самовизначення (заняття проводяться в спеціалізованих кабінетах);
 • ґрунтовна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти;
 • консультує дитяча психологічна служба.

Філії ліцею “АЛСКО” працюють в Печерському та Дарницькому районах столиці.

Результатом діяльності ліцею є успіхи ліцеїстів у предметних олімпіадах, конкурсах МАН різного рівня та вступ до провідних вищих навчальних закладів. Так, щороку учні ліцею виборюють призові місця в змаганнях Дарницького району, в міських та у Всеукраїнських олімпіадах, постійно стають лауреатами конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН учнівської молоді.

приватний ліцей

Проводяться шахові турніри, відкриті заняття для батьків, родинні свята за участі учнів та батьків. Щороку ліцеїсти випускають свою книгу «Міфи мого серця». Організовано проведення екскурсій історичними місцями столиці, походи до музеїв та театрів, вивчення національної культури та українських традицій.

Економіко-правовий ліцей «АЛСКО»За довгі роки праці Економіко-правовий ліцей «АЛСКО» отримав чимало відзнак за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та досягнення у вихованні і навчанні молоді. Ліцеїсти за допомоги педагогів постійно приймають участь у районних та міських змаганнях, конкурсах та інших заходах, що проводяться під патронатом міської влади та Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації. Учні Економіко-правового ліцею «АЛСКО» є дипломантами та лауреатами Фестивалю сучасного танцю «Star Dance», Всеукраїнських фестивалів-конкурсів мистецтв «Мелодія весни» та «Зоряна осінь», Міжнародного дитячого фестивалю «Зоряні мости», районного конкурсу-фестивалю «Дарниця талантами славиться».

За останні 2 роки слухачі ліцею були нагороджені за активну участь у Міжнародному дитячому шаховому фестивалі «Київська весна» та «Оболонська весна».

По закінченні навчання випускники ліцею отримують державне свідоцтво про середню освіту та диплом Економіко-правового ліцею «АЛСКО» про професійну підготовку і мають можливість продовжити навчання на пільгових умовах (зі вступом поза конкурсом) в Політико-правовому коледжі «АЛСКО» за спеціальністю «Правознавство».

В подальшому випускники коледжу можуть продовжити своє навчання за юридичним фахом на ІІІ курсі (денної форми) та ІV курсі (заочної форми) Київського університету права Національної Академії Наук України.

* інформація на сайті носить інформаційно-ознайомлювальний характер. Детальніше - в адміністрації позашкільного закладу "АЛСКО".

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>