Экономический лицей Киев, Украина

Юридичний коледж після 9 класу в УкраїніЮридичний коледж після 9 класу в УкраїніОтримання освіти - це один з найбільш важливих процесів в житті кожної людини, тому ми рекомендуємо Вам не нехтувати ним, а зайнятися даним напрямком якомога серйозніше. І якщо Ви хочете отримати освіту якомога раніше, то юридичний коледж після 9 класу в Україні - це відмінний варіант.

В Україні, юридичні коледжі після 9 класу - це відмінний варіант для того, щоб почати вивчати майбутній профіль ще до того, як однокласники випустили зі школи, що дає суттєву перевагу при подальшому вступі. Оскільки у нас налагоджені відносини з передовими державними ВУЗами, які відмінно підійдуть для закінчення освіти. Наприклад, після нашого юридичного коледжу в Україні (після 9 класу), Ви можете відправитися в Національну академію МВС, КНУ ім. Т. Шевченка та багато інших, не менш престижних закладів.

Хоч наш юридичний коледж після 9 класу (в Україні) і пропонує вступ саме в такій віковій категорії, але у нас також представлені і підготовчі курси для дітей різного віку, в тому числі і для дошкільної підготовки.


Зазвичай в наш Юридичний коледж в Україні йдуть після 9 класу, так як це найбільш зручний варіант, щоб почати готуватися до майбутньої професії. І ми готові запропонувати студентам дійсно комплексний і різноманітний курс навчання, що включає відразу кілька різних напрямків, які дозволять освоїти всі необхідні знання для вступу за спеціальністю. І сфери, які Ви можете вибрати, також досить великі, що включають різні державні та приватні органи. Тому наш український юридичний коледж (вступ після 9 класу) користується значною популярністю.

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>