Экономический лицей Киев, Украина

Вступ після 9 класу, КиївВступ після 9 класу, КиївЦікавить вступ після 9 класу в Києві? Бажаєте вступити в перевірений і надійний коледж? Важливо, щоб в ньому надавали якісне навчання? Тоді передзвоніть в коледж «Алско», якщо Вам потрібен в Києві вступ після 9 класу.
Сьогодні багато вищих училищ і технікумів оцінюються і тестуються для отримання звання коледжу. Це дуже популярно у великих містах. Так, з кожним роком стає все більше і більше нових коледжів. Ми вже багато років вважаємося коледжем, який надає відмінне навчання!
Ми протягом багатьох років надаємо відмінну гуманітарну і юридичну освіту. Ми навчаємо професійних, молодих юристів. Якщо Вас цікавить вступ в Києві після 9 класу, то Вам потрібно звернутися до нас. Ми, крім навчання, зможемо надати якісні курси для вступників учнів. Якщо у Вас є будь-які питання, то просто передзвоніть до нас. Ми допоможемо Вам зі вступом після 9 класу в Києві. Ви легко переконаєтеся в нашому професіоналізмі, якщо звернетеся до нас і дізнаєтеся відповіді на свої питання.

Якщо Вам терміново потрібен вступ після 9 класу в Києві, то телефонуйте в наш коледж. Викладачі політико-правового коледжу «Алско» нададуть Вам відмінне навчання, а також підготовчі курси. Сьогодні ж зверніться до нас!


Набирайте номер коледжу «Алско», якщо Вам цікавий вступ в Києві після 9 класу. Ми зможемо надати Вам високоякісне навчання за доступною ціною. Досить тільки дізнатися потрібну інформацію від наших співробітників.

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>