Экономический лицей Киев, Украина

Вступ до коледжу після 9 класу

Вступ до коледжу після 9 класуБагато школярів думають про вступ до коледжу після 9 класу. У кожного з них є вибір: закінчити 9 або 11 класів. Щоб їм з ним легше визначитися, звичайно, їм необхідна допомога батьків і вчителів. Так як в такому юному віці практично неможливо самостійно вирішити своє майбутнє. До того ж не варто забувати, що зроблений вибір сильно впливає на подальші події в житті.

Щоб вступити після 9 класу до коледжу, потрібно добре вчитися, робити успіхи і радувати своїми здібностями. Тому в шкільні роки треба вчити весь необхідний матеріал, не пропускати уроки і слухатися вчителів. Це в майбутньому принесе Вам свої плоди.

Після 9 класу (вступ до коледжу) багато школярів вже хочуть спробувати почати доросле життя, щоб самостійно впливати на своє майбутнє. Звичайно, в цьому їм завжди допомагатимуть викладачі і одногрупники.

Доросле життя важке і складне, але все одно кожному із Вас доведеться з ним зіткнутися.

Якщо Ви думаєте про вступ до коледжу після 9 класу, тоді розраховуйте на нашу підтримку. Політико-правовий коледж «АЛСКО» завжди радий новим абітурієнтам, приєднуйтесь до нашого якісного та професійного навчального процесу. Ми створюємо для своїх студентів максимально комфортні і приємні умови навчання.

Після 9 класу вступ до коледжу не складний, достатньо добре здати вступні іспити. Якщо Ви вчилися в школі старанно, то у Вас точно не виникне з цим труднощів.

Щоб дізнатися детально інформацію як в наш коледж вступити (після 9 класу), скористайтеся нашою консультацією або дивіться інформацію на сайті.

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>