Экономический лицей Киев, Украина

Київські коледжі після 9 класуКиївські коледжі після 9 класуЦікавлять Київські коледжі після 9 класу? Бажаєте записатися на відмінні курси для вступу в необхідний коледж? Важливо, щоб коледж був тільки з досвідченими викладачами? Тоді передзвоніть в коледж «Алско», який входить в список Київських коледжів, в який можна легко вступити після 9 класу.
Поняття «коледж», а також визначення типу цього навчального закладу має інше значення, ніж, наприклад, в Америці чи в Європі. Якщо на заході коледжем є навчальний заклад, який порівнюють з вищою школою, то у нас - це навчальний заклад 2 рівня акредитації, який дає базову шкільну підготовку, а також чітку спеціальність.
Коледж «АЛСКО» надає завжди безперервне навчання. Весь колектив коледжу «АЛСКО» зміг домогтися величезних успіхів в наданні юридичного, гуманітарного навчання. Кожен, хто коли-небудь шукав після 9 класу Київські коледжі, після вибору «АЛСКО» завжди залишався задоволеним своїм вибором. Кожен учень у нас зможе пройти підготовку, після чого він зможе здати потрібні іспити. Так що, якщо Вам потрібен Київський коледж після 9 класу, то приходьте до нас!

Передзвоніть до нашого коледжу, якщо Ви шукаєте київські коледжі після 9 класу. Адже у нас є якісні підготовчі курси, після яких Ви з легкістю зможете стати майбутнім учнем нашого коледжу! Звертайтеся до нас сьогодні ж!


Наберіть номер коледжу «Алско», якщо Вам потрібно вступити після 9 класу в Київський коледж. У нас є відмінні підготовчі курси (ціни у нас адекватні і лояльні), які допоможуть майбутнім учням нашого коледжу легко вступити до нас.

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>