Экономический лицей Киев, Украина

Підготовчі курси до коледжу після 9 класуПідготовчі курси до коледжу після 9 класу, Київ, УкраїнаБагатьом учням доводиться робити серйозний вибір після дев'яти класів навчання в школі, від якого повністю буде залежати їхнє подальше життя. Тому так важливо приділити йому належну увагу. Багато хто цікавиться підготовчими курсами в коледж після 9 класу. Вони володіють багатьма перевагами і плюсами, які змогли довести свою затребуваність і необхідність.
Підготовчі курси в коледж після 9-10 класу існують для того, щоб підняти рівень знань абітурієнтів, відновити і доповнити вже нявні знання. Вони змогли продемонструвати свою ефективність і вигідність, так як в короткі терміни істотно підвищили весь обсяг знань учнів.
До того ж за допомогою підготовчих курсів в коледж після 9 класу, в рази підвищуються можливості школярів до оперативного та успішного вступу. Тобто у них збільшується шанс на те, щоб сприятливо пройти всі вступні іспити.

Якщо Вас цікавлять якісні та перевірені багатьма підготовчі курси в коледж після 9 класу, тоді відразу звертайтеся за кваліфікованою допомогою до нас. Ми приділяємо увагу кожному учневі і піклуємося про те, щоб він зміг зрозуміти для себе якомога більше важливої і основної інформації.


В коледж після 9 класу (підготовчі курси) вступають багато школярів. Для них це новий і ще незнайомий життєвий етап, до якого доведеться адаптуватися. Дуже важливо, щоб процес знайомства з новим життям і з різними труднощами не викликав страху або будь-яких переживань. Підготовчі курси після 9 класу в коледж допоможуть підготуватися не тільки до вступних іспитів, але до майбутньої нової обстановки.

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>