Экономический лицей Киев, Украина

Приватний садок (Київ, Голосіївський район)

Кожній дитині перед тим, як йти до школи, обов'язково потрібно пройти дитячий садок. Він допомагає дитині адаптуватися до нашої державної системи освіти, навчитися слухати дорослих, спілкуватися з людьми. Але проблема полягає в тому, що практично всі державні садки переповнені дітьми. Свою дитину в них потрібно починати записувати ще в день його народження. Однак найстрашніше - це те, як сьогодні працюють державні садки. Через малу зарплату вихователі таких садочків практично не приділяють час дітям і навіть не завжди стежать за тим, щоб зберегти здоров'я малюків. Звичайно ж, люблячі батьки не можуть бути спокійними, поки їх дитина перебуває з низькокваліфікованими і байдужими вихователями. З цієї причини і був створений приватний садок в Києві в Голосіївському районі «АЛСКО».

Приватний садок Київ, Голосіївський районПриватний садок (Київ, Голосіївський район) «АЛСКО» працює на основі старих перевірених і кращих сучасних принципах педагогіки. Його вихователі - це компетентні та досвідчені фахівці, які люблять дітей і роблять все для того, щоб вкласти в них все саме найкраще. Приватний садок (Київ, Голосіївський район) «АЛСКО» - це якісна освіта для кожного малюка. Тут діти регулярно відвідують цікаві, захоплюючі і дуже корисні заняття. Заняття в цьому приватному садку (Київ, Голосіївський район) позитивно впливають на їх розумовий і фізичний розвиток. Вони прекрасно допомагають підготувати малят до майбутнього дорослого життя.

Приватний садок (Київ, Голосіївський район) «АЛСКО» - це також абсолютний спокій всіх батьків, діти яких відвідують цей заклад. Адже батьки знають, що вони залишають своїх улюблених діток на найкращих і дбайливих вихователів, які будуть приділяти їм максимально багато уваги і піклуватися про них зі справжньою любов'ю.

Телефонуйте і записуйте свою дитину в наш приватний садок (Київ, Голосіївський район)!

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>