Экономический лицей Киев, Украина

Приватний дитячий садок Києва

Дбаєте про справжній всебічний розвиток дитини і зацікавлені в багатогранному формуванні її особистості? Приватний дитячий садок Києва напоготові надати справді кращі умови фізичному та духовному розвитку Вашої дитини. Нашою метою є стимулювання у наших вихованців пізнавальної діяльності в середовищі запропонованого навчального закладу.

Приватний дитячий садок Києва пропонує ефективні освітні програми занять, що проводяться в ігровій формі. Ми використовуємо сучасні методи і комп'ютерну техніку і гарантуємо, що Вашій дитині тут не буде нудно. Співробітники установи - досвідчені вихователі та педагоги, викладачі іноземних мов, а також хореографи, математики та художники.

Приватний дитячий садок КиєваМи використовуємо особисті азбуки і персональні зошити успішності. Ви зможете невпинно стежити за зростаючим успіхом Вашої дитини і заохочувати її тягу до знань. Приватний дитячий садок Києва зі справжньою любов'ю і турботою напоготові щоранку зустрічати Вашу дитину і робити кожен її день насиченим і цікавим в постійному пізнанні чогось нового.

Зацікавив приватний дитячий садок Києва? Ми раді прийняти Вашу дитину і гарантуємо чудові умови її навчання.

Тут Ваших дітей чекає виключно смачна і грамотно збалансована їжа. Приватний дитячий садок Києва надає театральні вистави і захоплюючі екскурсії, ми проводимо свята і заняття на свіжому повітрі, які запам'ятовуються. У нас по-справжньому є все, що Вашій дитині необхідно.

У садку панує воістину казкова і доброзичлива атмосфера, Ваші діти будуть відчувати тут себе господарями, яким відкриті всі можливості для розвитку, творчості та просто незабутнього проведення часу. Приватний дитячий садок Києва буде радий прийняти Вашу дитину вже сьогодні.

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>