Экономический лицей Киев, Украина

Куди вступити після 9 класу в Києві

Більшість українських учнів прагнуть розпочати навчання за фахом уже в юному віці і нерідко задають собі питання граничної важливості: «Куди вступити після 9 класу в Києві?». Ми рекомендуємо оцінити переваги навчання в політико-правовому коледжі «АЛСКО». Ми працюємо над такою «моделлю» випускника, яка б визнавалася і воістину цінувалася престижними роботодавцями.

Плануючи, куди вступити після 9 класу в Києві, акцентувати увагу варто на перевагах, які пропонує певний заклад. Наші програми навчання розроблені на досягненнях зарубіжних і вітчизняних систем вищої освіти. У нас викладають кандидати наук і заслужені доктори, доценти і досвідчені професори, зацікавлені передати максимум знань своїм студентам.

Куди вступити після 9 класу в КиєвіВибираючи куди вступити після 9 класу в Києві, майте на увазі, що в нашому політико-правовому коледжі Ви можете розраховувати на справді цікаве навчання. Викладачі коледжу з належним ентузіазмом підходять до проведення кожної окремої лекції. Щоденне навчання не стане для Вас рутиною, кожна година проведена в коледжі буде для Вас часом нових відкриттів і розвитку за фахом.

Цікавитесь, куди вступити після 9 класу в Києві? Подати документ в політико-правовий коледж - безсумнівно розумне рішення.

Знайшли рішення, куди вступити після 9 класу в Києві? Наш коледж послужить гідною альтернативою старших класів Вашої школи. Викладачі коледжу зацікавлені в підготовці справді освічених випускників і зроблять все, щоб прищепити Вам справжню любов до обраної спеціальності.

Зважилися нарешті, куди вступити після 9 класу в Києві? За названими в контактах телефонами, Ви можете уточнити подробиці умов прийому до нашого коледжу і Ваші нюанси навчання тут. Ми раді кожному абітурієнту і всерйоз зацікавлені гідно Вас підготувати до обраної професії.

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>