Экономический лицей Киев, Украина

Куди можна вступити після 9 класу

Коли тільки починається 9 клас, у кожного школяра в житті виникає складне питання. Воно пов'язане з тим, що ж робити після цього вирішального класу. Дев'ятий клас є останнім класом середньої школи і специфічним перехідним етапом. У кожного дев'ятикласника є вибір: продовжувати своє навчання в школі або вибрати сьогодення і надійний профільний професійний заклад, куди можна вступити після 9 класу.

Перший варіант, який передбачає продовження навчання в своїй школі, має більше недоліків, ніж будь-яких позитивних сторін. Звичайно, такий варіант більш простий і легкий. Але для всіх школярів, які люблять вчитися і розвиватися, а також мріють в майбутньому досягти кар'єрних успіхів, цей варіант не підходить. Оптимальним для них рішенням буде вибір хорошого навчального закладу, куди можна вступити після 9 класу.

Куди можна вступити після 9 класуВибрати коледж або технікум, куди можна вступити після 9 класу, нелегко. Для того, щоб цей вибір був правильним, потрібно слідувати невеликим правилам. По-перше, потрібно уявити себе через 5 або навіть 10 років. Ким Ви хочете себе побачити? Скільки Ви б хотіли заробляти? Ким Ви мрієте працювати? Не забувайте, що рішення того, куди можна вступити після 9 класу, вплине на всю Ваше подальше життя. Особливо воно вплине на Ваше фінансове благополуччя, а значить, і на Вашу незалежність. Однак, якщо Ви шукаєте, куди можна вступити після 9 класу, щоб потім побудувати успішну і дуже добре оплачувану кар'єру, Вам варто вибрати Політико-правовий коледж «АЛСКО».

Вам більше не потрібно хвилюватися про те, куди вступити після 9 класу, якщо Ви виберете наш коледж!

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>