Экономический лицей Киев, Украина

Дитячі сади Голосіївського району

Голосіївський район сьогодні - це один з перспективних районів міста Києві, який дуже активно збільшується. У ньому з'являється все більше нових будинків і цілих житлових комплексів. Відповідно, все більше молодих сімей купують в них квартиру, живуть, заводять маленьких дітей. Тому більшість дитячих садків Голосіївського району вже давно переповнені дітьми. Особливо це стосується державних садків, в яких в одній групі може бути близько 30 дітей. В результаті, вихователі просто не справляються з такою кількістю дітей. Діти ж у таких садочках не отримують ніяких корисних знань, а просто проводять свій час. Тому мудрі батьки знають, що краще за все віддавати свою кохану дитину в приватні дитячі садки Голосіївського району.

Дитячі сади Голосіївського районуОднак і приватні дитячі садки Голосіївського району не завжди є прекрасними закладами для дітей. Багато таких садків працюють тільки з однією метою - заробити більше грошей. У таких закладах зазвичай не хвилюються про дітей і про якість їх освіти. Вся система їх роботи побудована таким чином, щоб батькам регулярно потрібно було платити більше і більше. Тому так важливо сьогодні розуміти, чим відрізняються хороші дитячі садки Голосіївського району від закладів, в яких на Вас просто хочуть заробити.

Перш за все, хороші дитячі садки Голосіївського району - це досвідчені вихователі, які по-справжньому турбуються про дітей, люблять їх і працюють над їх успішним розвитком. Дитячі садки Голосіївського району, в які не страшно віддавати своїх дітей - це також добре облаштовані приміщення, безліч розвиваючих сучасних іграшок і найкраще обладнання для того, щоб проводити корисні заняття для малюків.

Якщо Ви шукаєте найкращі дитячі сади Голосіївського району для свого малюка, Вам потрібно звернутися в наш заклад!

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>