Экономический лицей Киев, Украина

Економіко-правовий ліцей в Києві

Хочете навчатися в економіко-правовому ліцеї Києва, щоб в подальшому отримати освіту на престижну і актуальну спеціальність? Наші заняття будуть для Вас цікаві і дійсно корисні, ми пропонуємо своїм учням найоптимальнішу програму. Умови вступу у нас досить прості, вибирайте наш навчальний заклад сьогодні і Ви не пошкодуєте.

Економіко-правовий ліцей в КиєвіЕкономіко-правовий ліцей в Києві відкрито не перший рік, наші випускники про всі процеси навчання залишають виключно позитивні відгуки. Ми хочемо бачити випускників ерудованими абітурієнтами в кращі навчальні заклади країни і насправді пишаємося успіхами своїх недавніх учнів. У Києві в економіко-правовому ліцеї навчатися Вам буде цікаво і комфортно. Ми підходимо відповідально до навчання кожного і з ентузіазмом готуємося до всіх нових занять. Почніть вже з раннього віку навчатися на актуальну і престижну в усіх країнах спеціальність. У Києві економіко-правовий ліцей пропонує навчання за загальноосвітньою програмою з додатковими компонентами. З більш детальною інформацією про процеси навчання Ви можете ознайомитися в розділах нашого сайту, а для консультації звертайтеся до нас за контактним телефоном.

Цікавить економіко-правовий ліцей в Києві? Вибирайте на користь нашого навчального закладу, ми пропонуємо найкращі умови для навчання.

Задавайте питання по навчанню в економіко-правовому ліцеї Києва персоналу нашого навчального закладу в телефонному режимі. Ми відкриті до інтересів кожного учня і нікому не відмовимо в консультації. До всіх учнів в ліцеї завжди здійснюється індивідуальний підхід з метою досягнення успіхів у навчанні.

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>