Экономический лицей Киев, Украина

Інформація на період загальнодержавного карантину

Увага студентів коледжу, учнів ліцею, слухачів закладів дошкільної освіти!

  Із 12 березня 2020 до 11 травня 2020 року у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до середини травня (згідно Постанови КМУ від 11.03.2020 р. №211,  розпорядження Київської міської ради від 11.03.2020 р. №427рішення Міністерства освіти і науки Українинаказу МОН від 12.03.2020 р. №392 та наказу Департаменту освіти і науки КМДА від 11.03.2020 №56). Детальніше... 
  
Згідно вказаних рішень тимчасово обмежується освітній процес та запроваджується дистанційне навчання в закладах загальної середньої та вищої освіти всіх форм власності; у мистецьких, спортивних школах, у дитячих садочках міста.

- Для студентів коледжу запроваджується проведення навчання за допомогою дистанційних технологій, згідно індивідуальних завдань, що будуть розіслані засобами електронного зв'язку, відео-лекцій та семінарів за допомогою онлайн-платформs Zoom, месенджерів Viber, Skype та Telegramm.
- Відеоуроки із загальноосвітніх дисциплін для учнів старших класів на Youtube каналі телеканалу "Київ".
- Он-лайн платформи рекомендовані МОН дистанціного навчання на період карантину за дисциплінами та курсами: PROMETHEUS,  Coursera.
- Он-лайн платформа для підготовки до ЗНО (ZNO.OSVITA,  PROMETHEUS) із загальноосвітніх дисциплін.
- он-лайн платформа для перевірки письмових робіт на плагіат UMICHECK.
  
Просимо всіх максимально обмежити відвідування заходів із великим скупченням людей та дотримуватися посиленого санітарно-гігієнічного режиму вдома, на роботі та у громадських місцях.

Основний телефон для дистанційної комунікації з адміністрацією коледжу на період загальнодержавного карантину: 067-505-83-40.

Оніщенко Наталія Миколаївна

Оніщенко Наталія Миколаївна
Директор

детальніше>>


Наконечна Тетяна Володимирівна

Наконечна Тетяна Володимирівна
Заст. директора з навчально-виховної роботи

детальніше>>


Зільбер Дмитро Олександрович
Заст. директора з адміністр-фінансових питань

детальніше>>


Башкірова Наталія Олегівна

Башкірова Наталія Олегівна
Керівник відділення дошкільно-позашкільної освіти

детальніше>>