Вступ до коледжу 2017


Одним з найважливіших життєвих рішень є вибір спеціальності і тому до цього питання варто підійти дуже серйозно. Якщо Ви запланували вступ в 2017 до коледжу, необхідно уважно ознайомитися з перевагами кожного навчального закладу. Ми рекомендуємо ознайомитися з умовами навчання в нашому політико-правовому коледжі, в якому можна отримати хорошу спеціальність.

Вступ до коледжу 2017Вступ до коледжу 2017 цікавить безліч абітурієнтів, сьогодні багато хто зацікавлений почати навчання на професію вже після дев'ятого класу. У нас цінують вибір студентів і в коледжі працюють тільки віддані своїй професії викладачі. Плануючи в 2017 в коледж вступ, майте на увазі, що заняття в нашому будуть для Вас не тільки корисні, але і захоплюючі. Ми щиро пишаємося успіхами своїх студентів і націлені кожного випускника зробити працівником, затребуваним на національному ринку праці. Подбайте про вступ в 2017 в коледж вже сьогодні, ознайомившись з усією важливою інформацією на сайті. Наші програми навчання цікаві і ефективні, вибирайте на користь нашого коледжу і Ви про час і результати занять точно не пошкодуєте. Сьогодні про навчання у нас в коледжі залишають багато позитивних відгуків і Вас ми своєю програмою також не розчаруємо.

Зацікавив вступ до коледжу 2017? Ми пропонуємо найкращі умови для навчання, вибирайте сьогодні на користь політико-правового коледжу.

Поставити додаткові запитання по вступу до коледжу в 2017 Ви можете нашим фахівцям за контактними номерами. Вам розкажуть детальніше про всі умови вступу та необхідної консультацією забезпечать. Не втрачайте час на старші класи в школі, ми будемо раді бачити Вас серед студентів нашого коледжу.

Онищенко Наталья Николаевна

Онищенко Наталья Николаевна
Директор

подробнее>>


Наконечная Татьяна Владимировна

Наконечная Татьяна Владимировна
зам. директора по учебно-воспитательной работе

подробнее>>


Зильбер Дмитрий Александрович

Зильбер Дмитрий Александрович
зам. директора по административно-финансовым вопросам

подробнее>>


Башкирова Наталья Олеговна

Башкирова Наталья Олеговна
Руководитель отделения дошкольно-внешкольного образования

подробнее>>


Доступ к публичной информации

Архив издания газеты Информер

план студенческих конференций