Коледжі училища технікуми після 9 класу


Коледжі, училища, технікуми (після 9 класу) відносяться до середніх спеціальних навчальних закладів, в яких освіта здійснюється на базі старшої школи. Вони розраховані на дітей, які вже визначилися з майбутньою професією і хочуть почати навчання, яке готуватиме їх безпосередньо до роботи. Навчальний план в таких закладах побудований таким чином, що студентам надана не тільки матеріально-технічна база для самостійного освоєння, але також і можливість практичного застосування знань з подальшим працевлаштуванням.

Кожен батько стикається з тим, щоб задуматися, чи не час шукати коледжі, училища, технікуми після 9 класу для своєї дитини. Це досить складне питання, тому що не кожна дитина готовий до того, щоб зв'язати свою діяльність з певною професією. Підліткам, що не визначилися, важко зважитися на рішучий крок, що може відбитися і в дорослому житті.


Коледжі училища технікуми після 9 класуНайчастіше підлітки і їхні батьки починають приступати до пошуків відповідних коледжів, училищ, технікумів переважно після 9 класу школи. І часто трапляється так, що для школяра це може виявитися занадто пізнім кроком. Для отримання спеціальної освіти необхідно володіти не тільки навичками самостійного навчання, а й мати теоретичну базу знань в активному використанні. Для вступу до навчального закладу потрібно пройти випробування, співбесіду або творче завдання, в залежності від правил конкретного закладу.

Сьогодні багато молодих людей вибирають коледжі (училища і технікуми) після 9 класу для продовження здобуття освіти для того, щоб заощадити свій час і вступити в подальшому в університет на 3-й курс, або для отримання кваліфікації молодшого спеціаліста. Останнє дає вчорашньому студентові можливість працювати за фахом уже на самому початку свого життєвого шляху. Ті, хто бажають в майбутньому отримати стипендію або грант на міжнародних конкурсах ,також тають перевагу ланці між середньою і вищою освітою, так як ПТУ дає корисні знання і практику, що цінується за кордоном.

Зазиваємо звернути увагу учнів після закінчення 9-го класу на коледжі, училища та технікуми, які можуть стати першою сходинкою на шляху до становлення професіоналами в своїй справі.

На нашому сайті Ви можете більш детально ознайомитися з правилами вступу після 9 класу в Політико-правовий коледж (училища, технікуми ведуть процес надходження в тому ж режимі), дізнатися про перспективи навчання і вартості освіти. Для бажаючих у нас відкриті підготовчі курси за спеціальністю «Правознавство», які підходять учням, які потребують адаптації до умов навчального процесу, відмінних від шкільних. По проходженню курсів абітурієнт буде впевнений в своїх силах і не буде боятися самостійності.

Онищенко Наталья Николаевна

Онищенко Наталья Николаевна
Директор

подробнее>>


Наконечная Татьяна Владимировна

Наконечная Татьяна Владимировна
зам. директора по учебно-воспитательной работе

подробнее>>


Зильбер Дмитрий Александрович

Зильбер Дмитрий Александрович
зам. директора по административно-финансовым вопросам

подробнее>>


Башкирова Наталья Олеговна

Башкирова Наталья Олеговна
Руководитель отделения дошкольно-внешкольного образования

подробнее>>


Доступ к публичной информации

Архив издания газеты Информер

план студенческих конференций