Коледжі після 9 го класу


Вибираєте для вступу після 9 го класу коледжі хороші і не можете з відповідною спеціальністю визначитися? Ми рекомендуємо Вам почати навчання в політико-правовому коледжі, в якому Ви зможете отримати престижну і насправді затребувану спеціальність. Викладають у нас професіонали своєї справи і ми щиро пишаємося великими успіхами своїх випускників.

Коледжі після 9 го класуКоледжі після 9 го класу в Україні
пропонують різні умови вступу. З детальною інформацією про навчальний заклад можна ознайомитися в розділах сайту. Безліч задоволених випускників залишають позитивні і вдячні відгуки про навчальний заклад, наше навчання буде як корисним, так і захоплюючим також для Вас. Після 9 го класу коледж вибрати не завжди так просто, але про вибір однієї з наших спеціальностей Ви точно не пошкодуєте. Ми націлені зробити кожного випускника затребуваним фахівцем на ринку праці. Прийміть рішення здобувати освіту в хорошому навчальному закладі і Ви зможете досягти великих успіхів у майбутній професії. Наш коледж після 9 го класу буде раціональним рішенням, поступайте до нас і Ви будете мати одну з найпрестижніших і затребуваних спеціальностей. Не відкладайте вибір, ми будемо раді бачити Вас серед поступивших в коледж студентів.

Цікавлять хороші коледжі після 9 го класу? Політико-правова сфера буде мудрим і правильним рішенням, поступайте в коледж «АЛСКО».

Задавайте будь-які питання щодо вибору коледжу після 9 го класу нам в телефонному режимі. Співробітники детально розкажуть про переваги навчального закладу і розгорнуто дадуть відповідь на пов'язані з вступом питання. Ми цінуємо інтерес кожного абітурієнта і у нас запропоновані кращі умови для вступу.

Онищенко Наталья Николаевна

Онищенко Наталья Николаевна
Директор

подробнее>>


Наконечная Татьяна Владимировна

Наконечная Татьяна Владимировна
зам. директора по учебно-воспитательной работе

подробнее>>


Зильбер Дмитрий Александрович

Зильбер Дмитрий Александрович
зам. директора по административно-финансовым вопросам

подробнее>>


Башкирова Наталья Олеговна

Башкирова Наталья Олеговна
Руководитель отделения дошкольно-внешкольного образования

подробнее>>


Доступ к публичной информации

Архив издания газеты Информер

план студенческих конференций