Коледж на юриста після 9 класу


Коледж на юриста після 9 класуЗакінчуючи середню школу, багато амбітніьої молоді починає думати про коледж. На юриста після 9 класу можна поступити, маючи гарні оцінки в атестаті і пройшовши вступні іспити. Для більшості, що вирішили пов'язати своє життя з юриспруденцією, це не є якою-небудь перешкодою до здобуття якісної спеціальної освіти, але тим не менш, при нашому коледжі «Алско» щороку відкриваються підготовчі курси для школярів. Їх мета підготувати дитину до режиму навчання в закладі, навчити самостійно працювати над собою і не боятися мислити. Ті, що пройшли підготовчі курси, більш впевнені в собі, вони більш успішно проходять вступну кампанію, а також спокійніше переносять стрес в період сесії. Сьогодні все ще популярні для надходження коледжі, на юриста після 9 класу йдуть за престижем і гідною зарплатою.

Коледж (на юриста після 9 класу) готує молодих фахівців до роботи в ранньому молодому віці, допомагає вступити до університету відразу на 3-й курс і як можна швидше почати професійну практику. В юридичній сфері це необхідно перспективним людям, так як країна має потребу в добре навчених людях і готова за це платити гідну плату.


Щоб закінчити молодій людині наш коледж (поступово на юриста) після 9 класу, потрібно буде провчитися 4 роки. Після отримання на руки атестата за навчання в старшій школі можна провчитися за спеціальністю «Правознавство» всього 3 роки і вступити до університету на 3-й курс. Також у наших випускників є шанс отримати роботу ще під час навчання і вступити в один з навчальних закладів, з якими співпрацює наш коледж. Вступ на юриста після 9 класу вигідно не тільки батькам, а й студентам - випускники коледжу не бояться роботи, готові до будь-яких змін у своїй сфері і мають більше досвіду, ніж школярі, що пішли в університет. Амбітні підлітки увійдуть у доросле життя раніше своїх однолітків і будуть більш розсудливі і тверезомислячі на їх фоні.

Все ще думаєте, куди вступити до коледжу на юриста в Україні після 9 класу? Зверніться до адміністрації нашого навчального закладу в день відкритих дверей і самі переконаєтеся в тому, що ми готуємо професіоналів.

Онищенко Наталья Николаевна

Онищенко Наталья Николаевна
Директор

подробнее>>


Наконечная Татьяна Владимировна

Наконечная Татьяна Владимировна
зам. директора по учебно-воспитательной работе

подробнее>>


Зильбер Дмитрий Александрович

Зильбер Дмитрий Александрович
зам. директора по административно-финансовым вопросам

подробнее>>


Башкирова Наталья Олеговна

Башкирова Наталья Олеговна
Руководитель отделения дошкольно-внешкольного образования

подробнее>>


Доступ к публичной информации

Архив издания газеты Информер

план студенческих конференций